Uçak İle Express Kargo
Buradasınız: Anasayfa / Ayrıcalıklarımız
Uçak ile Express Kargo
Uçak ile Express Kargo

Karayolları üzerinden teslimatı yapılan kargolar gün aşırı süreçte alıcılara teslim edilmektedir. Ancak kıtalar arası gönderiler başta olmak üzere acil gönderilmesi gereken kargoların zamanında teslimatının yapılması için uçak ekspres kargo hizmeti kullanılmaya başlanmıştır. Son yıllarda profesyonel kargo şirketlerinin en çok talep gören faaliyetleri arasında gösterilen uçak kargo gönderimi, Piton Lojistik ve Uluslararası Taşımacılık güvencesiyle de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.ABD ve Çin gibi ülkelere maksimum üç gün , diğer Avrupa ülkelerine ise bir gün sonrasında gönderileri taşıyabiliyoruz.

Dağıtım ve kargoculuk sektöründe 20 yılı aşan deneyimi ile öne çıkan firmamız hızlı gönderiminin yapılması gereken tüm kargolarınızda tarifeli uçak veya özel kargo uçakları kullanarak profesyonel kalitede teslimat hizmeti sunmaktadır. Şirketimizin deneyimli çalışanları güler yüzlü hizmet anlayışlarını bu faaliyetlerde de başarılı bir şekilde uygulayarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı başarmaktadır.
Tıbbi ilaçlar başta olmak üzere ihaleye yetiştirilmesi gereken evrakların yanı sıra acil teslimatı gereken diğer kargoların zamanında alıcıya ulaştırılmasını sağlayan uçak ekspres kargo hizmeti, firmamızın profesyonel faaliyetleri içinde yer almaktadır. Acil gönderimi yapılması gereken kargolarınızın havalimanına zamanında yetiştirilmesi ve profesyonel bir şekilde tarifeli uçaklarla alıcıya gönderilmesi işlemlerinde firmamızın deneyimli kadrosunda gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz. Piton Lojistik olarak uçak ekspres ve kargo da size en iyi hizmeti ve en iyi fiyatı vereceğimizden emin olun.

Bizlere Tüm Platformlardan Dilediğiniz Zaman Ulaşabilirsiniz