Tır Ve Kamyonlar İle Karayolu Sevki̇yatlarımız
Buradasınız: Anasayfa / Ayrıcalıklarımız
Tır ve Kamyonlar ile Karayolu Sevkiyatlarımız
Tır ve Kamyonlar ile Karayolu Sevkiyatlarımız

Piton Lojistik ve Uluslararası Taşımacılık olarak Avrupa , Asya ve Afrika nın her noktasına kamyonet, kamyon, TIR ve konteyner ile komple taşıma ve parsiyel taleplerini süratle ve sorunsuz bir şekilde karşılıyoruz. Ürün ya da malların bütünü, bir noktadan araçlarımıza yüklenir ve belirlenen noktaya sevk edilir.

Müşterilerimizde kapı teslimat olarak teslim alıp depo ve tırlarımıza yükleyip kısa sürede yola çıkarıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışı benimseyen Piton Lojistik ve Kargo, nakliye esnasında ürün ve mamüllerin zarar görmemesi için gerekli sigorta ve denetleme işlemleri yapmaktadır.

Piton Lojistik, genç filosu ile 3 kıtada parsiyel ve komple tır ve parsiyel karayolu hizmetleri sunuyor. Geniş hizmet ağı, yaygın ve güçlü acentelikleri, operasyonel uzmanlığı, müşteri ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile hızlı, kaliteli ve güvenilir taşımacılık çözümleri geliştiriyor. Tekstilden otomotive, inşaattan perakendeye birçok sektör için özel çözümler sunuyor.

Gümrükleme ve sigorta hizmetleri, çapraz taşıma modelleri, 3. ülke taşımaları, dahili taşımacılık hizmetleri ile A’dan Z’ye tüm lojistik ihtiyaçlarınız Piton Lojistik uzmanlığında çözümleniyor.

Bizlere Tüm Platformlardan Dilediğiniz Zaman Ulaşabilirsiniz