Piton Lojistik
Buradasınız: Anasayfa / Piton Lojistik
Piton Lojistik

Piton Lojistik; 2000 yılında Mardin’de sadece 1 araç ile başlayan ve bugün size hizmet eden tam donanımlı araçlar ve profesyonel kadrosu ile Türkiye'nin en büyük ve en kaliteli lojistik firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Piton Lojistik; ilk günden bugüne kadar benimsemiş olduğu değerlerden ve çalışma azminden hiç taviz vermeden müşteri önceliklerini her zaman ön planda tutan, kendisini sürekli olarak yenileyen, bilgi ve teknolojik gelişmeleri bünyesinde sürekli uygulayan ve teknolojiyi sürekli takip eden bir anlayış benimsemektedir. Her zaman önceliğimiz güven aşısını sürekli ve kalıcı hale getirerek yeni hedef kitlelere ulaşmak ve daha da ileri giderek hayalleri ve ideallerinin tamamına erişmektir.

Yenilikçi ve güven temelli olan anlayışı ile her zaman daha iyisi ve her zaman daha ilerisini amaçlamaktadır.

Vizyonumuz
Son teknoloji lojistik çözümleriyle müşterilerine lojistik hizmetinden daha fazlasını sunmak ve müşterilerinin tamamına iyi ki Piton Lojistik ve Uluslararası Taşımacılık'tan hizmet almışım dedirtebilmek. Bunun dışında ise bugünkü tecrübeleriyle sektörün yarınına yön veren lojistik firmalarından biri olmak. En büyük vizyoner bakış açımızdır.

Misyonumuz
Küresel tecrübemizi yenilikçi ve profesyonel yapısıyla güçlendirmek, şeffaf, güvenilir ve stratejik bir çözüm ortağı olmaktır.

Bizlere Tüm Platformlardan Dilediğiniz Zaman Ulaşabilirsiniz